Finansowanie kursu i szkoleń dla osób bezrobotnych

 

Visual Merchandising school&service posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, dzięki temu możemy Państwu zaoferować szkolenia w pełni dofinansowane ze środków budżetu państwa.


Jak ubiegać się o sfinansowanie kursu z Urzędu Pracy?

1. Musisz być  zarejestrowany jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy;

2. Zgłoś się do właściwego powiatowego Urzędu Pracy i dowiedz się o możliwości wzięcia udziału w wybranym szkoleniu. Urzędnik przedstawi Ci możliwości i formy wsparcia. Na tym etapie powinieneś urzędnikowi wskazać którym, szkoleniem jesteś u nas zainteresowany. Podaj nasz nr ewidencyjny  2.14/00008/2018 oraz nazwę kursu/szkolenia;

3. Złóż wniosek i wymagane dokumenty przez Urząd Pracy; 

4. Do 30 dni otrzymasz decyzję z urzędu. Jeżeli twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie,  otrzymasz skierowanie z urzędu, co będzie podstawą przyjęcia Cię na kurs lub szkolenie;

5. Pozytywnie rozpatrzony  wniosek należy przesłać do nas na maila:  biuro@visualmerchandising-school.pl;

6. Nasz pracownik skontaktuje się z tobą w celu potwierdzenia przyjęcia.

Visual Merchandising school&service nie pośredniczy i nie bierze udziału w negocjacjach między osobą ubiegającą się o szkolenie a Urzędem Pracy.


Dzięki naszym kursom i szkoleniom osoby bezrobotne mają szansę na podniesienie swoich kompetencji i zdobycie umiejętności w zakresie ekspozycji towaru w sklepie odzieżowym, aranżacji witryn, analizy sprzedaży i innych tematów związanych Visual Merchandisingiem, a za tym na rozwój zawodowy i szybsze zatrudnienie.

Osoby zarejestrowane jako bezrobotne planujące otwarcie własnej działalności gospodarczej mogą ubiegać się o sfinansowanie kursu.

Pracodawca planujący zatrudnienie zarejestrowanej osoby bezrobotnej może ubiegać się o sfinansowanie kursu, szkolenia dla przyszłego pracownika.


SZKOLENIE INDYWIDUALNE


BON SZKOLENIOWY


PORÓWNAJ OFERTĘ SZKOLEŃ