Finansowanie kursu Visual Merchandising dla osób bezrobotnych

Visual Merchandising school&service posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, dzięki temu możemy Państwu zaoferować szkolenia w pełni dofinansowane ze środków budżetu państwa.

 

Jak ubiegać się o sfinansowanie kursu z Urzędu Pracy?

 

1. Musisz być zarejestrowany jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy;

2. Zgłoś się do właściwego powiatowego Urzędu Pracy i dowiedz się o możliwości wzięcia udziału w wybranym szkoleniu. Urzędnik przedstawi Ci możliwości i formy wsparcia. Na tym etapie powinieneś urzędnikowi wskazać którym, szkoleniem jesteś u nas zainteresowany. Podaj nasz nr ewidencyjny 2.14/00008/2018 oraz nazwę kursu;

3. Złóż wniosek i wymagane dokumenty przez Urząd Pracy;

4. Do 30 dni otrzymasz decyzję z urzędu. Jeżeli twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzymasz skierowanie z urzędu, co będzie podstawą przyjęcia Cię na kurs lub szkolenie;

5. Pozytywnie rozpatrzony wniosek należy przesłać do nas na adres e-mail: biuro@visualmerchandising-school.pl;

6. Nasz pracownik skontaktuje się z tobą w celu potwierdzenia przyjęcia.

 

Visual Merchandising school&service nie pośredniczy i nie bierze udziału w negocjacjach między osobą ubiegającą się o szkolenie a Urzędem Pracy.

 

Dzięki naszym kursom i szkoleniom osoby bezrobotne mają szansę na podniesienie swoich kompetencji i zdobycie umiejętności w zakresie ekspozycji towaru w sklepie odzieżowym, aranżacji witryn, analizy sprzedaży i innych tematów związanych Visual Merchandisingiem, a za tym na rozwój zawodowy i szybsze zatrudnienie.

Osoby zarejestrowane jako bezrobotne planujące otwarcie własnej działalności gospodarczej mogą ubiegać się o sfinansowanie kursu.

Pracodawca planujący zatrudnienie zarejestrowanej osoby bezrobotnej może ubiegać się o sfinansowanie kursu, szkolenia dla przyszłego pracownika.

 

Kurs VM COMPLETE

Visual Merchandising

school&service

 

ul. Dobra 42

00-312 Warszawa

e-mail:

kontakt@visualmerchandising-school.pl

tel: +48 73 07 444 07

 

Polub nas na Facebooku

Przydatne linki

 

Artykuły

Praca

Kontakt z nami

QR Code

© 2017-2021 Visual Merchandising school&service. 

All rights reserved.