Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Cele projektu

 

 

zwiększenie odwiedzalności,

kreowanie wizerunku,

przedstawienie oferty,

zwiększenie efektywności sprzedaży.

Cennik

 

Projektowanie witryn sklepowych

Dobry projekt witryny sklepowej to czytelny komunikat dla potencjalnego klienta: „musisz tu wejść”. Ważne by okno wystawowe nie stanowiło jedynie estetycznej prezentacji asortymentu sklepu, ale przede wszystkim, by zdobywało uwagę, intrygowało, inspirowało i wyróżniało sklep na tle konkurencji. Nasze koncepcyjne i unikatowe projekty witryn są jednocześnie zaproszeniem do wnętrza oraz obietnicą realizacji pragnień klientów. Tworząc spersonalizowany projekt witryny zawsze opieramy się na sprawdzonych metodach i bieżących trendach. 

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

od 1000 zł netto*

projekt 2D 

 

od 1 500 zł netto*

projekt 3D 

*cena uzależniona jest od typu i złożoności projektu

Projektowanie witryn sklepowych

 

 

To od sposobu, w jaki zaprojektujesz wystawę, będzie zależało to, czy skutecznie zaprosisz potencjalnego klienta do swojego salonu.

 

Jako eksperci od Visual Merchandisingu mamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w projektowaniu witryn sklepowych. Stawiamy na to, by nasze działania były spójne zarówno z produktami, jak i charakterem marki, jej grupą docelową, założeniami taktycznymi. Wielowątkowość tej dziedziny sprawia, że przy pracy nad wystawą można spełniać wizję artysty, planować przestrzeń z dokładnością architekta i być przekonanym rezultatów swoich działań jak najlepszy marketingowiec.

 

Stawiamy na to, by stworzone przez nas projekty wystaw w efekcie przynosiły korzyści obu stronom: konsumentom – w formie przyjaznych, skutecznych zakupów, a także sprzedawcom – zwiększając zainteresowanie i sprzedaż. Przygotujemy wizualizację, która nada sklepowi oryginalnego charakteru. Staramy się, by w naszej pracy móc maksymalnie wykorzystywać nabyte umiejętności oraz skutecznie łączyć je z oczekiwaniami naszych klientów.

 

Współczesny świat mody nie może funkcjonować bez Visual Merchandisingu. To poniekąd mezalians... artystycznego ducha z rzemieślniczym rozsądkiem, w którym, paradoksalnie, ważne jest zarówno logiczne myślenie, jak i wychodzenie poza utarte schematy. A wszystko to musi być ciekawe oraz estetyczne. Projektowanie wystaw to nasza pasja oraz praca, podczas której jedynym ograniczeniem w realizowaniu ustalonych założeń może być wyłącznie ludzka wyobraźnia.

Visual Merchandising

school&service

 

ul. Dobra 42

00-312 Warszawa

e-mail:

kontakt@visualmerchandising-school.pl

tel: +48 73 07 444 07

 

Polub nas na Facebooku

Przydatne linki

 

Artykuły

Praca

Kontakt z nami

QR Code

© 2017-2021 Visual Merchandising school&service. 

All rights reserved.