Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

USŁUGI VISUAL MERCHANDISING

Potrzebujesz pomocy w innym temacie w zakresie Visual Merchandisingu? Skontaktuj się z nami. Zobaczymy jak możemy Ci  doradzić. 

więcej

Planujesz rewitalizację sklepu lub otwarcie nowego salonu? Dogodna lokalizacja to nie wszystko. Tylko dobrze zaprojektowane wnętrze sklepu uwzględniające specyfikę asortymentu i grupę docelową gwarantuje Tobie dobre wyniki sprzedaży.

 

35 zł/m2

PROJEKTOWANIE

SKLEPÓW 3D

więcej

Niekiedy kilka zmian aranżacyjnych ratuje sklep przed upadłością. Pozwól nam pomóc Ci pomnożyć liczbę kupujących, zdaj się na nasz ekspercki audyt i wsparcie. 

 

od 5 zł/m2

DORADZTWO

więcej

Każdą powierzchnię handlową można przeobrazić w przestrzeń sprzyjającą zakupom i pracującą na wzrost wskaźników sprzedaży. Optymalna ekspozycja towaru sama generuje zyski Twojego sklepu. Czas to wykorzystać!

 

od 10 zł/m2

PRZEBUDOWY

SKLEPÓW 

USŁUGI VM

 

 

Pomnóż z nami swoje zyski i obserwuj, jak nawet drobne zmiany w wyglądzie i wyposażeniu Twojego sklepu przeobrażają się w lepsze wyniki sprzedaży. Projekt nowej placówki, przebudowa sklepu, doradztwo w miejscu sprzedaży? Jako specjaliści Visual Merchandisigu zadbamy o każdy detal i pomożemy Ci prześcignąć konkurencję!

więcej

Masz tylko kilka sekund by przykuć uwagę przechodzącego obok Twojego sklepu potencjalnego klienta. Zaintryguj go, uwiedź, zainspiruj unikalną witryną i ciesz się wzrostem sprzedaży.

 

od 1 500 zł

PROJEKTOWANIE

WITRYN

więcej

Szkolenia z Visual Merchandisingu organizowane w punkcie sprzedaży dla pracowników branży fashion wyposażają wszystkich zainteresowanych w najefektywniejsze narzędzia sprzedaży sensorycznej, uświadamiają, uczą i inspirują. 

od 1 500 zł

SZKOLENIA

W MIEJSCU SPRZEDAŻY

więcej

Dla zachowania i utrzymania we wszystkich sklepach wypracowanych standardów, niezbędny jest podmiotowy VM Book.

 

od 5 000 zł

VM BOOK

więcej

Doradcy Visual merchandisingu są od teraz zawsze dla Ciebie dostępni. Wyślij nam kilka zdjęć a na ich podstawie wskażemy konkretne rozwiązania. 

 

od 100 zł

KONSULTACJE

ONLINE

Visual Merchandising

school&service

 

ul. Dobra 42

00-312 Warszawa

e-mail:

kontakt@visualmerchandising-school.pl

tel: +48 73 07 444 07

 

Polub nas na Facebooku

Przydatne linki

 

Artykuły

Praca

Kontakt z nami

QR Code

© 2017-2021 Visual Merchandising school&service. 

All rights reserved.